PRACA - stażysta w firmie produkcyjnej

piątek, 14.10.2016 09:08 3412

Stażysta w firmie produkcyjnej
(Działy: Logistyka, R&D, Technologia Jakości, HR)

Firma: Lincoln Electric Bester Sp. Z.o.o
Miejsce pracy: Bielawa, dolnośląskie

Obowiązki:

  • Realizacja powierzonych zadań w jednym z obszarów produkcyjnych;
  • wspieranie pracy zespołów w poszczególnych obszarach;
  • wsparcie przy realizacji projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości  j. angielskiego w stopniu dobrym;
  • znajomości  MS Office (w szczególności MS Excel);
  • dyspozycyjności  minimum 2 dni w tygodniu;
  • statusu studenta  studiów inżynierskich lub magisterskich technicznych (preferowane kierunki: Elektronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Logistyka, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) lub absolwenta studiów wyższych.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne warunki stażu (staż płatny);
  • ambitne wyzwania i możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu.

Kontakt:

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: IGniadek@lincolnelectric.eu