PRACA - szwaczka

piątek, 21.8.2015 08:26 3484

W związku z dynamicznym rozwojem firma Zebra sp. z o.o. poszukuje pracowników
na stanowisko:

SZWACZKA
Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:

Szycie pokrowców według planu szycia

Wymagania:

- Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych
- Zdolności manualne
- Zaangażowanie, pracowitość

Oferujemy:

- Okres wdrożeniowy do pracy (do 3 miesięcy)
- Zarobki uzależnione od wyników pracy (system akordowy)
- Transport na trasie: Strzegom – Świdnica – Dzierżoniów
- Stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:  kadry@zebra.org.pl

bądź o kontakt telefoniczny pod numerami tel. 74 816 39 06, 74 816 39 07.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”