PRACA Telemarketer - Dzierżoniów

czwartek, 1.1.1970 01:00 1847

Doba.pl Portale Lokalne

poszukuje:

Pracownik Telemarketingu - Telemarketer

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Opis stanowiska:

  • samodzielne wyszukiwanie w dostępnych zasobach (Internet) potencjalnych klientów, bieżące tworzenie, uzupełnianie i aktualizowanie bazy kontaktów, analiza i selekcja klientów wg. ustalonych kryteriów
  • nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi Klientami oraz  utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami firmy,
  • budowanie zainteresowania ofertą,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie bądź wyższe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • umiejętność  budowania skutecznej argumentacji handlowej,
  • łatwości nawiązywania relacji, zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (pensja podstawowa + prowizja)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres reklama@doba.pl.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych  w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).