PRACA w MCNS

piątek, 11.8.2017 12:19 5809

MŁODSZY ASYSTENT DS. WSPARCIA LOGISTYKI

JUNIOR ASSISTANT FOR LOGISTICS SUPPORT

Główne zadania:

Przygotowywanie dokumentów dostaw
Obsługa wniosków od klientów
Planowanie i rozliczanie kosztów logistycznych
Kontrola zapasów surowców i produktów
Prowadzenie rejestrów zakupów i sprzedaży surowców i produktów
Obsługa klientów firmy

Wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane : Marketing, Sprzedaż, Logistyka ),
biegła znajomość angielskiego,
prawo jazdy kat. B.

ADRES FIRMY

MCNS Polyurethanes Europe sp. z o.o.
Strefowa 16, Dzierżoniów
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aplikacje (CV + list motywacyjny), w j. polskim i j. angielskim (dot. Stanowiska Młodszy Asystent ds. wsparcia logistyki), proszę przesyłać na adres : praca@mcnskc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

KIEROWNIK DS. KONTROLI I ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

QC/ QA MANAGER

Zarządzanie procesami zapewnienia jakości oraz kontroli jakości
Tworzenie oraz optymalizacja procesów oraz procedur zapewnienia jakości
Definiowanie wymogów jakościowych dla bieżących i nowych produktów
Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
Zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
Zarządzanie dokumentacją wewnętrzną oraz specyficznymi wymaganiami klienta
Kontakt z klientami w celu realizacji wymogów klienta dotyczących dokumentacji oraz zgodności wyrobu;
Doskonalenie procesów jakościowych, podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących oraz sprawdzanie ich skuteczności
Zarządzanie dokumentacją jakościową, tworzenie dokumentacji jakościowej, analiz oraz raportów

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 3 lat)
Wykształcenie wyższe techniczne
Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
Doświadczenie w kontaktach z klientami w zakresie jakości procesu i produktu
Zdolność analitycznego myślenia i świadomość biznesowa, cechy przywódcze oraz zorientowanie
na realizację wymagań klientów i szukanie rozwiązań
Umiejętność podejmowania decyzji w warunkach presji czasu i stresu
Samodzielność, sumienność, terminowość
Prawo jazdy kat.B

ADRES FIRMY

Aplikacje (CV + list motywacyjny), w j. polskim i j. angielskim (dot. Stanowiska QC/QA Manager), proszę przesyłać na adres : praca@mcnskc.pl