PRACA w nowej placówce Banku

czwartek, 1.1.1970 01:00 12751

Do nowopowstałej Placówki Partnerskiej Banku poszukujemy kandydatów na stanowisko

Doradca Klienta

 Miejsce pracy Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż produktów detalicznych z oferty Banku
  • budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • doradztwo w zakresie bankowości detalicznej oraz badanie potrzeb klientów
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe bądź średnie
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu
  • wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
  • stałe miesięczne wynagrodzenie oraz miesięczna premia uzależniona od realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • narzędzia pracy umożliwiające realizację wyznaczonych zadań
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz rozwijające kompetencje

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie na adres rekrutacja16@onet.com.pl

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."