PRACA w PCE Polska

czwartek, 17.8.2017 10:25 7597

MONTER, PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Wymagania:

  •          wykształcenie minimum zawodowe w kierunku elektrycznym lub elektrotechnicznym
  •          doświadczenie w pracy produkcyjnej na obszarze montażu
  •          umiejętność współpracy
  •          umiejętności manualne
  •          motywacja do pracy

Zadania:

  •          montaż elementów  zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi, ilościowymi
  •          poprawianie jakości oraz wydajności pracy
  •          doskonalenie procesu produkcyjnego, jakości i wydajności
  •          selekcjonowanie i pakowanie elementów
  •          sprawdzanie wyprodukowanych części pod względem jakościowym i ilościowym

MONTER, PRACOWNIK DZIAŁU WIERCIARNI

Wymagania:

  •          wykształcenie minimum zawodowe w kierunku ślusarz, obróbka skrawaniem
  •          doświadczenie w pracy produkcyjnej na obszarze obsługi maszyn wykrawających ( wiertarka stołowa, ręczna, prasy hydrauliczne)
  •          umiejętność czytania rysunku technicznego
  •          zdolności manualne

Zadania:

  •          przygotowanie elementów  zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi, ilościowymi
  •          poprawia jakości oraz wydajności pracy

MAGAZYNIER

Wymagania:

  •          wykształcenie min. zawodowe,
  •          mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •          uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego ,
  •          wiedza z zakresu zagadnień magazynowych  wprowadzanie danych do systemu (przyjęcia/ wydania),
  •          umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne,
  •          odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań i osiąganie celów, aby zapewniać Klientom korzyści trwale kojarzone z marką.

Zadania:

  •          organizacja przyjmowania, magazynowania i wydawania produktów oraz części produkcyjnych,
  •          udział w przyjmowaniu i wydawaniu dostaw
  •          prowadzenie dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi przepisami,
  •          obsługa systemów związanych z wykonywanymi zadaniami,
  •          nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: agnieszka.lazarczyk@pce.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PCE Polska z siedzibą w Dzierżoniowie."