Sudety Dziećmorowice uległy gościom z Piskorzowa

poniedziałek, 19.6.2017 10:53 1476 0

Ostatnia kolejka ligowa w ramach rozgrywek A klasy grupy wałbrzyskiej przyniosła dużo emocji na wielu boiskach. W Dziećmorowicach doszło do zaciętego pojedynku, z którego obronną ręką wyszła drużyna gości.

Zespół Sudetów od początku starał się przejąć inicjatywę i szybko strzelić gola. Dobrze dysponowana tego dnia linia defensywna drużyny z Piskorzowa nie pozwoliła jednak na wiele. Z biegiem czasu goście zaczęli sobie stwarzać coraz więcej klarownych sytuacji podbramkowych. Jedną z nich wykorzystali w ostatniej minucie pierwszej połowy spotkania.

Drugie 45 minut to przede wszystkim odważniejsza gra gospodarzy, którzy z dużym zaangażowaniem przystąpili do odrabiania strat. Dużo gry na jeden, dwa kontakty sprawiało, że gracze z Dziećmorowic łatwiej i częściej dochodzili do pozycji strzeleckich. Część z nich była wręcz wymarzona do zdobycia gola. Niestety na drodze stawał fenomenalnie tego dnia broniący bramkarz gości.

FRAGMENTY WIDEO JESZCZE DZISIAJ WIECZOREM

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Piłkarze Boxmetu trafili najpierw w poprzeczkę, później kilkukrotnie minimalnie chybiali by w końcu podwyższyć wynik meczu na 2:0. Bramkę z rzutu karnego strzelił Majewski.

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK JUŻ 21 CZERWCA

Do końca zawodów pomimo kilku szans wynik już się nie zmienił i to goście wywożą z trudnego terenu komplet punktów.

Sudety Dziećmorowice - Boxmet Piskorzów 0:2 (0:1) 45' Kasprzyk, 76' Majewski