Sukcesy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w Pucharze Polski

poniedziałek, 3.7.2017 11:39 1372 0

Daria Różnicka i Sara Tonderz LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajmują II i III miejsce w wyścigu jazdy indywidualnej na czas w kolejnej serii Pucharu Polski rozgrywanej w Strzelcach Krajeńskich. Wyścig wygrała Wiktoria Kierat z klubu MKS Polkowice. Dzień później Sara Tonder również stanęła na II stopniu podium w rywalizacji ze startu wspólnego oraz w kryterium ulicznym.

Rywalizacja w Strzelcach Krajeńskich składała się z 3 wyścigów: jazdy indywidualnej na czas, startu wspólnego i kryterium ulicznego. W rywalizacji jazdy indywidualnej na czas w kategorii juniorki  II i III miejsce zajęły Daria Różnicka i Sara Tonder zaś junior Michał Mroczkowski był  15. Wśród młodziczek 17 lokatę zajęła Wodnicka Joanna, w młodzikach natomiast 12 miejsce zajął Usik Patryk, 15 pozycję Najda Kacper a  17 był Kamil Mazur. Rywalizacja juniorek młodszych to 10 miejsce Laury Wójcik, 21 Wiktorii Zborowskiej i 30 Marianny Kolinko. Kolejnego dnia odbyła się rywalizacja ze startu wspólnego, który dla młodziczek i młodzików było jedną z najważniejszych imprez sezonu czyli Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu . Tutaj 2 miejsce wśród juniorek zajęła Sara Tonder, w juniorkach młodszych 7 była Laura Wójcik, 10 Wiktoria Zborowska a 17 Marianna Kolinko. W rywalizacji młodzików 8 miejsce zajął Kacper Najda a 9 był Usik Patryk. W wyścigu młodziczek 8 była Joanna Wodnicka. Ostatnim startem była rywalizacja w kryterium ulicznym „Ognia i Czarów” w samym centrum Strzelc Krajeńskich. Tutaj ponownie 2 była Sara Tonder w rywalizacji juniorek. W młodzikach 21 i 21 byli Patryk Usik i Najda Kacper a w młodziczkach 10 Joanna Wodnicka. Bardzo dobrze wypadły  juniorki młodsze, gdzie 4 miejsce zajęła Laura Wójcik, 10 była Kolinko Marianna a 13ta Wiktoria Zborowska.