PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

czwartek, 21 września 2017

Jonasza, Mateusza

SUPER OFERTA - operator maszyn produkcyjnych

środa, 6.9.2017 11:05 , odsłony: 1389

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta,

 Firmy działającej w branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Zakres obowiązków:
- właściwa obsługa maszyn produkcyjnych, m.in. prasy, wtryskarki,
- zapewnienie produkcji zgodnie z wyznaczonymi standardami ilościowymi i jakościowymi,
- prace wykończeniowe, kontrola jakości wytwarzanego produktu.

Oczekujemy:
- dyspozycyjności w systemie trzyzmianowym,
- gotowości do podjęcia pracy od zaraz,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzenia,
- umowę o pracę,
- możliwość długofalowej współpracy z Klientem,
- stałą opiekę konsultanta na terenie firmy,
- szereg benefitów Karta Sportowa oraz Medyczna, grupowe ubezpieczenie w PZU.

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 47)
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym doHoldingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: anna.bielawska@randstad.pl
lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 669 620 022

czwartek, 10.8.2017 14:50
wtorek, 19.9.2017 12:24
wtorek, 19.9.2017 09:02
poniedziałek, 18.9.2017 11:09
poniedziałek, 18.9.2017 10:56
piątek, 12.2.2016 22:24
wtorek, 12.9.2017 09:11
wtorek, 12.9.2017 09:00
poniedziałek, 11.9.2017 11:55
czwartek, 7.9.2017 15:00
poniedziałek, 4.9.2017 16:32
czwartek, 20.7.2017 15:42
piątek, 9.9.2016 20:30
czwartek, 27.7.2017 17:22
poniedziałek, 17.7.2017 16:05
poniedziałek, 26.6.2017 11:43
sobota, 10.6.2017 11:24
poniedziałek, 22.2.2016 09:42
piątek, 12.5.2017 11:09
Restauracja Gaspar
Dzieciolandia
Okna Wochnik
Katrin salon kosmetyczny
Radiotaxi BIS