komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 21 listopada 2017

Alberta, Janusza

VI Memoriał im. Michała Wojtanowskiego

sobota, 7.10.2017 13:50 , komentarze: 0 , odsłony: 1117
kategorie artykułu:

W sobotę 7 października 2017r. przy Jeziorze Bielawskim odbył się VI Memoriał im. Michała Wojtanowskiego, trenera i założyciela klubu ULKS MUFLON Bielawa. Organizatorem biegu było Miasto Bielawa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. W biegach dla dzieci i młodzieży wystartowało 170 osób, a w biegu głównym 70 zawodników. Warto podkreślić, że młodsi biegacze również pobiegli na dystansie 2150m. W VI memoriale im. Michała Wojtanowskiego wystartowało aż 213 osób, czyli więcej niż w roku ubiegłym! 

Wyniki:

Przedszkolaki dziewczynki (w tym 6 latki):

  1. Julia Moczko Przedszkole Publiczne nr 4 w Bielawie        
  2. Nikola Kaźmierczak Przedszkole Sportowe w Bielawie
  3. Nina Nikoniuk Przedszkole Publiczne nr 4 w Bielawie

Przedszkolaki chłopcy (w tym 6 latki):

  1. Konrad Smaczyński Przedszkole Sportowe w Bielawie
  2. Maciej Cyrych
  3. Leon Myśliwiec

Bieg na 200m: dziewczęta 2010-2009

  1. Kinga Modrzewska SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie       
  2. Milena Polaczek SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  3. Natalia Sklorz SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie

Bieg na 200m: chłopcy 2010-2009

  1. Karol Strachanowski SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  2. Szymon Krupa             SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  3. Karol Smoliński SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie

Bieg na 400m: dziewczęta 2008-2007

  1. Zofia Kotasek SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  2. Katarzyna Kuśmierek SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  3. Anna Wawrowska SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie

Bieg na 400m: chłopcy 2008-2007

  1. Leon Surygała SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  2. Szymon Weigelt SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  3. Adrian Boczkowski SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie

Bieg na 600m: dziewczęta 2006-2005

  1. Karolina Przęzak SP 5 Dzierżoniów
  2. Małgorzata Byczek SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  3. Iga Modrzewska SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

Bieg na 600m: chłopcy 2006-2005

  1. Oskar Stachura Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie  
  2. Adam Jaworski SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie
  3. Marcin Drzyzga SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

Bieg na 800m: dziewczęta 2004-2002

  1. Karolina Malinowska SP Witoszów
  2. Martyna Tylak Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie
  3. Natalia Sarat SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

Bieg na 800m: chłopcy 2004-2002

  1. Kamil Mazur Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie
  2. Dominik Pęczkowski SP 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie
  3. Tomasz Ratyna SP 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

Bieg na 1000 m: dziewczęta 1998-2001

  1. Patrycja Taratuta LO Wrocław

Bieg na 1000 m: chłopcy 1998-2001

  1. Mateusz Ślepokura LO 3 Świdnica

Bieg Główny - 2150 m

Kategoria: K-20

  1. Angelika Stępień Wrocław
  2. Natalia Sarat Bielawa
  3. Małgorzata Byczek Bielawa

Kategoria: M-20

  1. Wojciech Grześków Świdnica
  2. Paweł Drozdowski Bielawa
  3. Dawid Januszkiewicz Bielawa

Kategoria: K-30

  1. Dorota Opalińska Dzierżoniów
  2. Monika Roztoczil Bielawa
  3. Marta Wojtanowska Wałbrzych

Kategoria: M-30

  1. Sylwester Łabuz Dzierżoniów
  2. Michał Andrzejewski Bielawa
  3. Jacek Opaliński Dzierżoniów

Kategoria: K-40

  1. Anna Tylak Bielawa
  2. Elżbieta Skwarek Bielawa
  3. Katarzyna Kotasek Bielawa

Kategoria: M-40

  1. Tomasz Wyligała Baranowice
  2. Grzegorz Baraniuk Pieszyce
  3. Andrzej Reczuch Wrocław

Kategoria: K-50

  1. Małgorzata Stachowicz Bielawa
  2. Anna Sarat Bielawa

Kategoria: M-50

  1. Waldemar Niemiec Nowa Ruda
  2. Marek Sarat Bielawa

Kategoria: M-60

  1. Leszek Staszewski Bielawa
  2. Eugeniusz Marcinowski Bielawa

Kategoria: M-70

  1. Mikołaj Witczak Bielawa

Zawodnicy zajmujący miejsca I-III w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez:

  • Wójta gminy Dzierżoniów,
  • Sklep Festa- Sport Dzierżoniów,
  • Sklep INTERMARCHE Bielawa,
  • Firmę LEO Premium z Dzierżoniowa,
  • Anonimowych darczyńców,
  • OSiR Bielawa.

Każdy uczestnik biegu otrzymał również kawałek przepysznego ciasta, gorący napój. a także pamiątkowy, drewniany medal ufundowany przez firmę AFM Bielawa. 

Dziękujemy rodzicom i opiekunom, którzy zabrali swoje pociechy na zawody, a także dziękujemy nauczycielom i wszystkim osobom za pomoc przy organizacji zawodów w szczególności Paulinie Wojtanowskiej. Do zobaczenia za rok!

Pełne wyniki dostępne są na stronie: www.osir.bielawa.pl

 

Wasze komentarze

wczoraj, 21 godz temu
niedziela, 19.11.2017 18:35
4
wtorek, 14.11.2017 08:00
8
niedziela, 12.11.2017 19:42
53
niedziela, 12.11.2017 14:35
5
poniedziałek, 9.10.2017 16:33
sobota, 4.11.2017 15:15
14
środa, 1.11.2017 00:00
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Szkoła Jazdy Jazda z Drozdem
Szkoła Jazdy Jazda z Drozdem
Mechanika AUTO HAMMER
Mechanika AUTO HAMMER
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Pracownia Ciast i Tortów
Pracownia Ciast i Tortów
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Dzieciolandia
Dzieciolandia
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA