Victoria Tuszyn lepsza od MKS Szczawno Zdrój

czwartek, 14.9.2017 11:01 1270 0

Victoria Tuszyn podejmowała zespół MKS Szczawno Zdrój. Poprzedni sezon dla zespołu Victorii był bardzo udany, szczególnie w rozgrywkach Pucharu Polski. Nic więc dziwnego, że kibice gospodarzy oczekują w obecnych rozgrywkach powtórzenia wyniku z zeszłego sezonu.

Okazuje się jednak, że o zdobywanie punktów jest w tym roku zdecydowanie trudniej. Goście ze Szczawna-Zdroju szybko zdobyli pierwszego gola. Już w 9 minucie objęli prowadzenie po uderzeniu Tomasza Czechury.

Kolejne minuty przebiegały dość spokojnie. Akcje z jednej i z drugiej strony nie potrafiły zakończyć się zdobyczą bramkową. Po zmianie stron niewiele się działo. Zawrzało dopiero w 65 minucie meczu, kiedy to Mariusz Gratkowski otrzymuje czerwony kartonik. Od tego momentu gospodarze uzyskują nieznaczną przewagę, którą potrafią zamienić na bramki. Najpierw w 69 minucie spotkania, Tomasz Garbacz doprowadza do remisu. Następnie na 4 minuty przed końcem Oktawian Waligóra zapewnia gospodarzom komplet punktów.

Victoria Tuszyn - MKS Szczawno Zdrój 2:1 (0:1) 69' Garbacz, 86' Waligóra - 9' Czechura