Zawody wędkarskie "O Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Dzierżoniowskiego"

niedziela, 18.9.2016 20:00 16005 13

18.09.2016 r. na terenie zbiornika wodnego w Owieśnie odbyły się otwarte, towarzyskie spławikowe zawody wędkarskie „O Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Dzierżoniowskiego”.

W zawodach uczestniczyło 35 zawodników i zawodniczek. Zawody rozegrano w 4-ch kategoriach w tym w kategorii seniorów, juniorów, kobiet oraz samorządowców. Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych zawody trwały 4 godziny, złowiono wiele różnych ryb.

W poszczególnych kategoriach zwycięzcami byli:

W kategorii seniorów;

I miejsce zdobył Marcin Tworożyński Koło PZW Łagiewniki uzyskując 3860 punktów.

II miejsce zdobył Józef Gurzęda Koło PZW DIORA w Dzierżoniowie uzyskując 3670 punktów.

III miejsce zdobył Marcin Renbiasz Koło PZW Ząbkowice Śl, uzyskując 3375 punktów.

W kategorii juniorów;

I miejsce zdobył Patryk Strzelec Koło PZW Bielawa uzyskując 3885 punktów.

II miejsce zdobył Kamil Głowacz Koło PZW Dzierżoniów uzyskując 550punktów.

W kategorii kobiet;

I miejsce zdobyła Alicja Długosz Koło PZW Wałbrzych uzyskując 2985 punktów.

II miejsce zdobyła Anna Błaszczyk Koło PZW DIORA Dzierżoniów uzyskując  2385 punktów.

III miejsce zdobyła Irena Błaszczak Koło PZW DIORA Dzierżoniów uzyskując 1540 punktów.

W kategorii samorządowców;

Kategorii tej nie kwalifikowano ponieważ nie zgłosili się uczestnicy.

Zwycięzcom w poszczególnych kategoriach Przewodniczący Rady Powiatowej w Dzierżoniowie Marian Kowal wręczył ufundowane przez siebie pamiątkowe puchary oraz pamiątkowe upominki-nagrody rzeczowe. Wręczono również ufundowane przez Koło PZW Dzierżoniów pamiątkowe puchary dla najstarszego uczestnika, dla najmłodszego uczestnika oraz za złowienie największej ryby. Dla  wszystkich uczestników zawodów oraz osób towarzyszących przygotowano gorący poczęstunek. Zawody przebiegały mimo nieprzychylnej aury w serdecznej i miłej atmosferze.

Foto.: Jarosław Dąbrowski - Doba.pl